فروش و نصب تجهیزات جانبی انواع خودرو شامل دی وی دی فابریک، انواع قاب فابریک، لوازم صوتی و آپشن هایی مانند: دروبین 360 درجه، رادار نقطه کور،کلیس استارت،فرمان، ردیاب، گیر، آینه ی بغلی و . از خدمات شرکت گندم کار دی وی دی می باشد که در هر زمان اماده ارائه ی خدمات به هم وطنان می باشد. گندم کار دی وی دی با ارائه خدمات نصب آپشن های جانبی برای انواع خودرو ها در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر تلاش می نماید. استفاده از تجهیزات به روز و مقاوم با بالاترین کیفیت دلیلی بر ارائه خدمت به بهترین نحو می باشد.

تاریخچه خودرو لندکروز

اکنون چهل سال است که کمپانی خودروسازی تويوتا در ايران حضور دارد و توانسته است سهم بزرگی از بازار خودروهاي شاسي بلند را در ایران تصاحب کند. دو مدل GXR و VXR از اتومبیل های لندکروز در ایران در عرضه مي شوند. از لحاظ فنی باید گفت تویوتا لندکروز دارای موتور ۴۰۰ سي سي شش سيلندر و گيربکس پنج دنده اتوماتيک تيپ ترونيک است که می تواند ۲۴۰ اسب بخار قدرت تولید کند. به جهت استفاده از موتور ۴۰۰ سي سي مذکور در اين اتومبیل، راننده می تواند پدال گاز را حداکثر تا سرعت ۲۰۰ کيلومتر در ساعت فشار دهد سیستمپدل شیفتر لندکروزمیپردازیم. خرید-پدل-شیفتر-لندکروز-با-بهترین-کیفیت-و-قیمت

مشخصات پدل شیفتر لندکروز

در آینده نزدیک روزي فرا خواهد رسید که نسل گیربکس های دستی مثل فلاپي دیسک های کامپیوترها و نوارهاي کاست منقرض خواهد شد. همانطور که به مرور علم و فناوری توسعه یافته و می یابد گیربکس های خودکار هم پیشرفت کرده مدرن تر می شوند و قابلیت اطمينان آن ها هم افزایش می یابد بدین ترتیب عیب ها و ضعف هایشان به مرور زمان برطرف می شوند و هم زمان مزایایشان بیشتر خواهد شد. گیربکس های خودکار دو نوع مختلف DCT و CVT دارند. CVT ها با این که فنّاوری پیشرفته ای دارند بسیار ساده و دارای کارایی زیاد هستند. در این نوع گیربکس (CVT)، همیشه در دور موتور خاصي دنده عوض می شود که البته همین سادگی، استفاده از آن ها را خسته کننده ساخته است. بنابراین برخی از کمپانی ها قابلیت عوض کردن دستی دنده را هم در دسترس قرار داده اند. عوض کردن دنده بصورت دستی در CVT ها توسط اهرم هاي پشت فرمان که پدل شيفتر (Paddle Shifter) نامیده می شوند انجام می شود. می توانید با استفاده از پدل شیفتر لندکروز می توانید در دور موتوری دلخواهتان تعویض دنده انجام دهید. نوع دوم گیربکس های خودکار، DCT بود. کارکرد DCT ها شباهت زیادی به گیربکس های دستي دارد. در DCT دو کلاچ مختلف و چرخ دنده ها به صورت هيدروليکي باهم درگير می باشند. گيربکس DCT مجهز به پدل شیفتر لندکروز در حالتی بصورت یک گیربکس دستی معمولی کار می کند که در وضعيت ldquo;دستيrdquo; (Manual) قرار داده شود.

معرفی رادار نقطه کور لندکروز BLIND SPOT INFORMATION SYSTEM

رادار نقطه کور، یکی از سیستم هایی است که در ابتدا اخیراً توسط ولوو معرفی شد و سپس در سایر شرکت ها نیز مورد استفاده قرار گرفت که الان در بسیاری از شرکت ها برندهای بسیار باکیفیت و معتبری از این محصول مانند رادار نقطه کور لندکروز ساخته می شود. مواجه شدن با نقطه کور در هنگام رانندگی برای هر راننده ای پیش آمده است. در برخورد با چنین موقعیتی، راه حل هایی وجود دارد مثلاً در هنگام پارک کردن و زمانی که جای پارک محدود باشد، برخی از افراد از خودرو پیاده شده و پشت ماشین را نگاه می کنند و مجدداً سوار شده و به پارک کردن می پردازند. برخی دیگر از افراد متأسفانه با شیئی در پشت ماشینشان برخورد می کنند. برخی نیز که از تکنولوژی های روز دنیا برخوردار هستند از رادار نقطه کور لندکروز استفاده کرده و موانع را تشخیص می دهند و البته احتمال حادثه برایشان بسیار اندک می شود. کارایی رادار نقطه کور لندکروز بدین صورت است که این رادار در گوشه های پشت ماشین نصب می شود و هنگامی که یک شیء اعم از خودرو، انسان یا چیز دیگری در حوزه رادار ( 5/9 متر و 3 متر ) قرار بگیرد توسط یک چراغ هشدار دهنده مثلثی شکل زردرنگ واقع در کنار آینه بغل به راننده هشدار داده می شود. اگر مانع مذکور، یک خودرو باشد چراغ با حالت چشمک زن هشدار خواهد داد و در صورتی که مانع درحال نزدیک شدن باشد رنگ زرد چراغ به قرمز تبدیل می شود.

ویژگی های سیستمرادار نقطه کور لندکروز

سیستم رادار نقاط کور لندکروز یا همان سیستم هشدار دهنده نقاط کور که در ابتدا ایده و ارائه اولیه آن متعلق به کمپانی ولوو بوده است در عقب ماشین در گوشه ها قرار داده می شود و کارش تشخیص موانع واقع در نقاط کور است. اعلام هشدار به راننده از طریق چراغ مثلثی زرد رنگ کنار آینه بغل انجام می شود. در این سیستم اگر راننده درحال نزدیک شدن به مانع مشخص شده به وسیله رادار شود رنگ چراغ به قرمز تغییر پیدا می کند. البته غیر از چراغ، از ویبراتور صندلی و یا بوق هشدار هم می توانید جهت اعلام هشدار استفاده کنید. انتخاب نوع سیستم هشدار به شما و سلیقه شما بستگی دارد. پیشنهاد می کنیم شما هم سیستم رادار نقطه کور را بر روی خودروی خودتان نصب کنید تا با افزایش ایمنی اتومبیلتان، احتمال رخداد حادثه و یا حتی برخورد کوجک خودرو را صفر کنید. مهمترین مولفه در کارکرد یک خودرو، سطح ایمنی آن است. اگر ماشین شما به رادار نقطه کور مجهز نباشد احتمال دارد در هنگامی که دنده عقب می روید با فردی برخورد نمایید و این قضیه برای شما تلفات جانی به همراه داشته باشد. بنابراین ایمنی اتومبیل خود را افزایش دهید.

خرید-سنسور-360-درجه-لندکروز-با-بالاترین-کیفیتخرید دوربین 360 درجه لندکروز | نصب دوربین 360 درجه لندکروز

پس از آن که جستجوی کاملی در رابطه با آنچه می خواهید بر روی اتومبیلتان داشته باشید انجام دادید و در این رابطه آپشن های مختلف را بررسی کرده و تصمیم به خرید دوربین 360 درجه لندکروز گرفتید خریدتان را از سایت گندم کار دی وی دی انجام دهید. با خرید دوربین 360 درجه خودرو لندکروز از سایت گندم کار دی وی دی، از کیفیت حاصل از سال ها تجربه گروه گندم کار دی وی دی بهره مند می شود. گندم کار دی وی دی نصب دوربین 360 درجه لندکروز را نیز در محل برای شما انحام خواهد داد. به گندم کار دی وی دی اعتماد کنید.

دوربین 360 درجه لندکروز

آیا تا به الآن به این امکان در خودروی خود اندیشیده اید که بتوانید در تلفنتان، اطراف ماشین را مشاهده کنید؟ چنین چیزی توسط سیستم دوربین 360 درجه لندکروز فراهم می شود. اگر کنجکاوید و می خواهید اطلاعات بیشتری بدست آورید، ادامه متن را مطالعه کنید. دوربین هایی که در گذشته در صنایع ماشین سازی استفاده می شدند با آمدن این سیستم ارتقاء پیدا کردند.دوربین 360 درجه لندکروزامکانات بسیار زیادی دارد که دست راننده را بسیار باز می کند. این سیستم، دارای چهار دوربین در طرفین و عقب و جلوی ماشین، يک کامپیوتر مرکزی و یک نرم افزاری خاص است. اطلاعات حاصل شده از دوربین ها و سنسورها که نقش ورودی را در این سیستم ایفا می کنند توسط کامپیوتر مرکزی و توسط همان نرم افزار خاص پردازش خواهند شد. سپس، نمایي 360 درجه از محیط اطراف اتومبیل ساخته می شود.

23 فایده و خاصیت شگفت انگیز مصرف “زنجبیل” + عوارض

به وبلاگ خود خوش امدید

کوله پشتی |خرید کوله پشتی | خرید اینترنتی کوله پشتی از نمایندگی دلسی در ایران

لندکروز ,دی ,ها ,رادار ,های ,کور ,می شود ,360 درجه ,نقطه کور ,رادار نقطه ,دی وی ,تاریخچه خودرو لندکروز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
tarztahiye-shirini tahamyar mobile-bartar tarhimyaran mahokhorshid tersdw oscargiftco eufucroep boomrangeu hikvisioniran