بازی مافیا، لذت تجربه یک بازی مرموز و جذاب در کنار دوستان

شما هم در مورد بازی مافیا زیاد شنیدید؟

بازی کلاسیک مافیا یا شب مافیا که در اصل یک بازی روسی هستش، یکی از بازی های مرموز و جذابی است که امروزه بین جوانان جای خود را باز کرده است. افراد زیادی هستند که برای رفع خستگی یا پر کردن وقت خود، دوستان یا اعضای خانواده را دور خود جمع می کنند تا بازی گروهی مافیا را اجرا کنند. این بازی، با ایجاد یک حس و حال معمایی و جذاب، گیرایی بسیار زیادی دارد و هیجانی که افراد حین صحبت و استدلال در این بازی دارند، نشانه ای برای اثبات خاص بودن این بازی است. در این مطلب نگاهی به این بازی خواهیم انداخت تا ببینیم چه چیزی باعث شده که محبوب ترین بازی گروهی این روزهای تهران شود.

بازی مافیا، طعم شیرین یک جمع دوستانه

بازی مافیا در دهه 70 میلادی توسط یک متخصص روانشناسی روس در دانشکده روانشناسی دانشگاه مسکو ایجاد شد. این شخص که دیمیتری داویدف نام داشت، این بازی را اختراع کرد تا بتواند مهارت های ارتباطی برخی از بیمارانی را افزایش بدهد که دچار مشکلات روحی هستند. پیش بینی او در مورد قدرت این بازی در ایجاد حس و حالی خوش و رفع مشکل ارتباطی برخی از بیماران، درست از آب در آمد و حالا بعد از گذشت چند دهه، بین قشر زیادی از افراد کشورهای مختلف محبوب شده است.

در این بازی، به هر کدام از شرکت کنندگان به شکلی مخفیانه و تصادفی یک نقش داده میlrm;شود و افراد به دو گروه خوب و بد ( شهروند و مافیا ) تقسیم می شوند و سعی می lrm;کنند هویت دیگران را حدس بزنند. شاید در ابتدا اینطور به نظر برسد که این بازی، فقط یک روش برای گذران وقت است اما اگر یکبار در این بازی شرکت کنید و در تله مافیا گیر بیفتید، خواهید دید که چیزهای زیادی وجود دارد که در جریان این بازی خواهید آموخت و لحظات جالبی را تجربه خواهید کرد.

احتمالا اولین دلیلی که باعث می شود افراد زیادی از هر فرصتی استفاده کنند تا در امکان مختلف این بازی را اجرا کنند، حس و حال خوبی است که در هنگام ارتباط با شرکت کنندگان به آن ها دست می دهد. در این بازی افراد مختلف، مثل لحظات مختلف زندگی به دیگر کمک می کنند، گاهی به یکدیگر شک می کنند، دیگران را مورد بازخواست قرار می دهد، خود را تبرئه می کنند و در آخر وقتی که بازی به اتمام رسید، همه این اتفاقات به لحظات شیرین دورهمی و با هم بودن تبدیل شده اند و شرکت کنندگان، کسل شدن در اوقات فراغت را با خندیدن و تجربه یک حال خوش عوض کرده اند.

مکان مناسب برای انجام بازی مافیا

اجرای بازی مافیا نیازمند مکان خاصی نیست. هر جایی که بتواند برای چند ساعت میزبان گروهی از افراد مشتاق به بازی باشد و سروصدا، شور و هیجان این گروه را تحمل کند احتمالا مکان مناسبی برای این بازی است.

بیشتر طرفداران بازی مافیا این بازی را در کافه ها برگزار می کنند. علت انتخاب کافه برای این کار این است که علاوه بر قابلیت پذیرایی، محیطی عمومی محسوب می شود و اگر افرادی که علاقمند به بازی هستند یکدیگر را نشناسند، می توانند در این محیط بدون هیچ مشکلی دور هم جمع شوند. البته مراکزی نیز وجود دارند که می توانند اجرای بازی شب مافیا را در جاهای دیگری که مدنظر شما است فراهم کنند.

چگونگی انتخاب افراد حاضر در بازی

شب مافیا یک بازی گروهی است و حداقل 4 یا 5 نفر باید دور هم جمع شوند تا این بازی اجرا شود. علاقمندان به این بازی معمولا از دوستان خود می خواهند که در این بازی شرکت کنند. اجرای بازی مافیا با تعداد بسیار زیادی از افراد لذت آن را دو چندان می کند اما هماهنگی زمان و مکان اجرای بازی برای ده یا پانزده بسیار دشوار است. در صورتی که علاقمند به تجربه بازی مافیا هستید ولی افراد زیادی را نمی شناسید که بتوانند در زمان یا مکان مورد نظر شما حضور پیدا کنند تا بازی مافیا را انجام بدهند، باید به مراکز معدودی مراجعه کنید که این امکان را به شما می دهند تا از طریق آن ها یک فراخوان ثبت کنید.

یکی از این مراکز مارکوشیال است که مشکلات مربوط به هماهنگی و مکان در آن حل شده است. کافی است که سری به وبسایت این مجموعه بزنید و مکان و زمان مورد نظر اجرای بازی را اعلام کنید. افراد علاقمند می توانند به راحتی ثبت نام کنند و در محل حاضر شوند و لحظاتی جذاب را تجربه کنند.

سخن پایانی

بازی شب مافیا برای افرادی که ارتباط چندانی با دیگران ندارند یا از روزمرگی و مشغله کاری خسته شده اند، خاطره ای فراموش نشدنی به جا خواهد گذاشت. تجربه حضور و ارتباط با افراد زیادی که مشتاق به تجربه چند ساعت پر از شادی با شما هستند، چیزی نیست که به آسانی به دست بیاید اما مارکوشیال می تواند این کار را برای شما آسان کند. کافی است که تصمیم بگیرید این لحظه را تجربه کنید و ایونت خود را در این سایت ثبت کنید و بدون این که مشکلات مربوط به هماهنگی شما را اذیت کند، شبی پر از شادی و لذت برای خود بسازید.

23 فایده و خاصیت شگفت انگیز مصرف “زنجبیل” + عوارض

به وبلاگ خود خوش امدید

کوله پشتی |خرید کوله پشتی | خرید اینترنتی کوله پشتی از نمایندگی دلسی در ایران

بازی ,مافیا ,افراد ,یک ,تجربه ,مکان ,این بازی ,در این ,بازی مافیا ,است که ,اجرای بازی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
itthosidys lovestorynew2020 pturemenin fa-ketab tridanunac fakhtehnprvaz vaezi1992 abolfazlps backlinksample elecomptool